Blog
sea pearl ataköyde satılık daire

Sea Pearl Ataköy’de Satılık Daire

2 milyar 700 milyon dolarlık yatırım değeriyle gündemden düşmeyen Sea Pearl projesi, İstanbul’da hayata geçirilmiş bir projedir. Denize sıfır olabilecek şekilde tasarlanan Sea Pearl projesi 33 bin metrekarelik geniş bir alana yapılmıştır. Yeşil alanları ve özel yürüyüş alanları ile dikkat çeken Sea Pearl Ataköy’de satılık daire seçeneklerine göz atarak sizler de yaşam standartlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

Sea Pearl Ataköy Satılık Daire Seçenekleri ve Özellikleri

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi satılık daire seçenekleri sunan Sea Pearl projesinde farklı daire tipleri de sizlere sunulmaktadır. Türkiye’nin en değerli ve en özel arazileri arasına konumlandırılmış Sea Pearl projesinde bütçe dostu olan 1+1 özellikli daireler de büyük bir ilgi görüyor. Güneşin doğuşunu ve denizin ferahlık hissini özgür bir şekilde hissedebileceğiniz bu özel daireler sayesinde daha mutlu bir hayata “Merhaba” diyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Satılık Daireler

Her bir blok kullanımına özel 150 ile 200 metrekarelik spor salonu, yoga merkezi, yürüyüş alanı ve sosyal tesisleri sizlerle buluşturan Sea Pearl, geleceğe yatırım yapmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Her kişinin bütçe ve ihtiyaçlarına çözüm üretebilecek özellikte bir proje olan Sea Pearl projesindeki her bir ayrıntı en titiz şekilde hesaplanarak hayata geçiriliyor.

Basın Express yolu üzerinden TEM bağlantısı olan Sea Pearl aynı zamanda Atatürk Havalimanı’na da 2 kilometre uzaklıktadır. Şehir merkezine ve toplu taşımaya olan yakınlığı ile pek çok kişinin tercih ettiği Sea Pearl Ataköy’de satılık daire seçenekleri sayesinde sizler de yaşamınıza yeni bir anlam katabilirsiniz. Birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz satılık daireler ile aileniz ya da kendiniz için yeni bir hayat kurabilirsiniz.