Blog
Sea Pearl Ataköy’de Kiralık Daire

Sea Pearl Ataköy’de Kiralık Daire

İstanbul’da denize sıfır bir proje olarak hayata geçirilen Sea Pearl projesi, 2 milyar 700 milyon dolarlık yatırım değeri ile en fazla dikkat çeken konut projeleri arasında yer alıyor. 33 bin metrekarelik yeşil alanı ve yürüyüş yolları olan Sea Pearl’deki kiralık daireler sayesinde sizler de yaşam standartlarınızı bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Sea Pearl Ataköy eşyalı kiralık daire seçeneklerini de sizlere sunarak hazır yaşam alanlarınızı sizlere getirmektedir.

1+1 ile 5+1 arasındaki kiralık daire seçenekleri bulunan Sea Pearl’de farklı konut tipleri sizlerle buluşuyor. En değerli araziler ve en değerli bölgeler arasında bulunan Ataköy’de konumlandırılan Sea Pearl bütçe dostu 1+1 kiralık daireleri ile de dikkat çekiyor. Sea Pearl 1+1 kiralık daire seçenekleri güneşin doğuşunu ve denizin ferahlığını en iyi şekilde hissedebileceğiniz seçenekleri sizlere sunuyor.

İhtiyaçlarınıza ve Bütçenize Uygun Kiralık Daire Seçenekleri

Her blok kullanımı için özel 150 ile 200 metrekarelik fitness salonu, yoga salonu, yürüyüş alanları, spor salonu ve farklı sosyal tesisleri sizlere sunan Sea Pearl geleceğe yararlı bir yatırım yapabileceğiniz seçenekleri sizlere sunuyor. Sea Pearl Ataköy 2+1 kiralık daire seçenekleri arasında her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun daireler yer alıyor.

Bütün detaylarının büyük bir özen ve titizlikle oluşturulduğu Sea Pearl Ataköy konut projesi Atatürk Havaalanı’na 2 kilometre uzaklıkta, E5 ve Basın Express yolu üzerinden TEM ile bağlantısı kurulan bir konut projesidir. Sea Pearl Ataköy 3+1 kiralık daire seçeneklerini de değerlendirebileceğiz yaşamınızı daha kaliteli bir şekilde devam ettirebileceğiniz avantajlı bir konut projesi olarak da dikkat çekmektedir.

Şehir Merkezine Yakın Kiralık Daireler

Ataköy’ün ve İstanbul’un keyfini çıkartmak istiyorsanız sizler de Sea Pearl konut projesindeki lüks ve konforlu konutları inceleyebilirsiniz. Her biri farklı ihtiyaçlara ve bütçeye hitap etmeyi başaran kiralık daireler aynı zamanda aileler için de uygundur. Toplu taşımaya yakın, şehir merkezine ve alışveriş merkezlerine de yakın olan Sea Pearl kiralık daireleri ile yaşamınızı daha kaliteli bir şekilde sürdürmeye devam edebilirsiniz.