Blog
novus residence satılık daire

Novus Residence Satılık Daire

Taşyapı tarafından Ataköy’de inşa edilen Novus Residence, Türkiye’nin en önemli rezidansları arasında yer alıyor. Ataköy Novus satılık residence seçenekleri arasında 1+1 ile 5+1 arasında seçenekler bulunuyor. Toplam 31 bin 550 metrekarelik bir alana inşa edilen Novus Residence, Atatürk Havaalanı ve Ataköy Marina’ya yakınlığı ile de dikkat çekiyor. 5 katlı 2 blok ve 10 katlı 2 blok şeklinde inşa edilen Novus residence 2 katlı dubleks blok ve 15 katlı rezidans bloklarının birleşiminden oluşuyor.

Sosyal Tesisler ve Konforlu Yaşam Alanları: Novus Residence

Novus Residence 2+1 satılık daire seçenekleri ile de ön plana çıkan rezidans içerisinde bütün dairelerde 2 araçlık kapalı özel otopark da yer almaktadır. Yüzme havuzu, kafeterya, fitness salonu, sauna, mini alışveriş merkezi ve bar gibi sosyal tesisleri de bulunan Novus Residence sizlere konforlu bir yaşam alanı sunar.

Novus Residence aynı zamanda 1+1 satılık daireleri de sizlere sunar. Novus Residence 1+1 satılık daire seçeneklerinde de aynı konforlu ve lüks yaşam alanlarından yararlanabilirsiniz. 2010 yılından beri yaşamın sürdüğü Novus Residence Ataköy’ün daha da değerlenmesini sağlayabilen rezidanslar arasında yer almaktadır.

İhtiyaçlarınıza ve Bütçenize Uygun Satılık Daireler

Her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun bir satılık daire bulabileceği rezidans daireler arasında eşyalı daireler de yer almaktadır. Novus Residence satılık eşyalı daire seçenekleri sayesinde hazır yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Şehir merkezine yakınlığı ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile ön plana çıkan Novus Residence aynı zamanda toplu taşımaya olan yakınlığı ile de dikkat çeken bir rezidanstır. Geleceğe yatırım yapmak istiyorsanız ve birikimlerinizin değerlenmesini istiyorsanız sizler de Novus Residence’ın satılık daire seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Farklı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek rezidanslar arasında bütçenize uygun olan satılık daireleri bularak Ataköy’ün ve İstanbul’un keyfini çıkartmaya başlayabilirsiniz. En yeni teknolojiler ile donatılan Novus Residence daireleri ile yaşam standartlarınızı bir üst noktaya taşıyarak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Novus Residence satılık daire seçeneklerini inceleyin ve hayal ettiğiniz yaşam alanlarına sizler de sahip olun.