Blog
novus residence kiralık daire

Novus Residence Kiralık Daire

Ataköy’de Taşyapı tarafından kurulan Novus Residence, Türkiye’nin en önemli ve en prestijli rezidansları arasında bulunmaktadır. Ataköy Novus Residence kiralık daire seçenekleri arasında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri yer almaktadır. 31 bin 550 metrekarelik geniş bir alana kurulan Novus Residence, Atatürk Havaalanı ve Ataköy Marina’ya da yakındır.

Beş katlı iki blok ve on katlı iki blok olabilecek şekilde tasarlanan Novus Residence iki katlı dubleks blok ve on beş katlı rezidans blokların birleşimi ile tasarlanmıştır.

Konforlu ve Lüks Sosyal Tesis Avantajları

Novus Residence kiralık daire seçenekleri arasındaki bütün dairelerde 2 araçlı kapalı özel otopark bulunmaktadır. Kafe, yüzme havuzu, fitness salonu, alışveriş merkezi ve bar gibi sosyal tesislere de kendi bünyesinde yer açan Novus Residence, 2010 yılından beri Ataköy’ün değer kazanmasını sağlamaktadır.

Herkesin bütçesine ve ihtiyaçlarına yanıt verebilecek özelliklere sahip olan kiralık daire seçenekleri sunan Novus Residence kiralık daireler arasında eşyalı daireler de bulunmaktadır. Şehrin merkezine yakın konumu ve toplu taşımaya olan yakınlığı ile dikkatleri üzerine toplayan Novus Residence, geleceğe kalıcı bir yatırım yapmak isteyen ve yaşam konforunu yükseltmek isteyenlerin ilk tercih ettiği daire seçeneklerine sahiptir.

Bütçenize ve İhtiyaçlarınıza Uygun Kiralık Daire Seçenekleri

Ataköy ve İstanbul’un tadını çıkartabileceğiniz konforlu ve lüks dairelerin yer aldığı Novus Residence kiralık daire seçenekleri sayesinde aileniz ya da kendiniz için yeni bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Uzun süredir hayal ettiğiniz hayata kavuşabilmenizi sağlayabilecek olan Novus Residence kiralık daireleriyle yaşam standartlarınızı bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Novus Residence kiralık daire seçeneklerini inceleyerek sizler de kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun kiralık daireleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.